Yhteystiedot

Myymälöiden keskuspuhelimet:

 

Helsinki "klassinen" 0290802440

"bändiosasto" tilauksesta

Turku "klassinen" - 0290802400

Turku "bändiosasto" - 0290802410


Soitin Laine - Facebook
Soitin Laine - Facebook - Soundgarden
Facebook messenger
Youtube -kanava

Soitin Laine Turku

Maariankatu 10, 20100 Turku > Google Maps

0290802400 keskus


Kesäaukioloajat 1.6.-9.8.

Ma - Pe 9.00 - 17.00

Juhannusaatto pe 19.6. suljettu


La suljettu


Puhaltimet :: Jousisoittimet :: Nuotit ::

HUOM! Puhelinnumeroihin lähetetyt tekstiviestit EIVÄT tavoita!

Puhaltimet

Jari Heinonen 0290802401

jari.heinonen@soitinlaine.fi

Nuotit :: Tarvikkeet

Jaana Lindroos 0290802404

jaana.lindroos@soitinlaine.fi

Jousisoittimet :: Jousisoitintarvikkeet

Katri Pajala 0290802405

katri.pajala@soitinlaine.fi

Puhaltimet :: Puhallintarvikkeet

Timo Mansikka-Aho 0290802402

timo.mansikka-aho@soitinlaine.fi

Nuotit

Juha Väisänen 0290802403

juha.vaisanen@soitinlaine.fi 

Bändisoittimet :: PA-laitteet :: Mikrofonit :: Tietokoneet :: Softat ::

 HUOM! Puhelinnumeroihin lähetetyt tekstiviestit EIVÄT tavoita!

Kitarat :: Vahvistimet :: Äänentoisto

Timo Luostarinen 0290802411

timo.luostarinen@soitinlaine.fi

Rummut :: Lyömäsoittimet :: Äänentoisto

Mikko Mäki 0290802412

mikko.maki@soitinlaine.fi

Midi- ja Studiolaitteet :: Tietokoneet :: Tietokoneohjelmat
:: Syntikat ja digipianot :: Äänikortit

Marko Kumpula 0290802414

marko.kumpula@soitinlaine.fi

Syntikat ja digipianot :: Tietokoneohjelmat :: Äänikortit :: Midi -ja Studiolaitteet

Risto Pahlama 0290802413

risto.pahlama@soitinlaine.fi


Soitin Laine Helsinki

Pohjoinen Rautatiekatu 11, 00100 Helsinki > Google Maps

0290802440 keskus

 

Kesäaukioloajat 1.6.-9.8.

Ma - Pe 9.00 - 17.00

Juhannusaatto pe 19.6. suljettu

La suljettu

Puhaltimet :: Jousisoittimet :: Tarvikkeet :: Rumpukalvot ja -Kapulat ,
Tilauksesta bändi- & miditarvikkeet ja -soittimet

HUOM! Puhelinnumeroihin lähetetyt tekstiviestit EIVÄT tavoita!


Puhallinsoittimet

Jari Jämsä 0290802442

jari.jamsa@soitinlaine.fi

Jousisoittimet

Pauliina Laulajainen 0290802443

pauliina.laulajainen@soitinlaine.fi

 

Muut yhteystiedot:

 

Toimisto / Laskutus

Anna Alopaeus 0290802406

konttori@soitinlaine.fi

Tukkumyynti

Tommi Laine 0290802431

tommi.laine@soitinlaine.fi

Kuljetukset  ::  Varastotoiminnot

Henri Laakso 0290802433

henri.laakso@soitinlaine.fi

Tietosuoja -asiat :: Verkkokauppa

Marko Kumpula 0290802414

marko.kumpula@soitinlaine.fi

Puheluhinnat 0290-alkuisiin numeroihin


- kiinteän puhelinverkon liittymästä 8,35 snt/puhelu + 6,91 snt/minuutti- matkaviestinverkon liittymästä8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/minuutti 


Soitin Laine Oy:n laskut tulee lähettää seuraavin laskutusosoitetiedoin:
 
Pääasiallinen sähköinen laskutusosoitteemme on:
 
OVT:                      003708534437
välittäjä:               NDEAFIHH
y-tunnus:             0853443-7
 
Jos teillä ei ole valmiuksia lähettää laskuja sähköisesti, voitte lähettää laskut pdf-muodossa sähköpostitse osoitteeseen:
 (Huom! Ethän kirjoita rivitekstiä skannauspalveluun lähettämiisi laskuihin.)
SoitinLaineOy@mail.centsoft.readsoftonline.com